pátek 14. září 2012

FIT is the new BEAUTIFUL

Už kdysi jsem psala článek o mém životním stylu. Dodržovala jsem ho pořád, ale všichni známe léto. Kopečky smetanové zmrzliny, ledová tříšť, grilování... A pohyb taky nebyl žádná sláva.
A tak jsem si před 10 dny řekla dost a začala znovu. Začala jsem znovu cvičit s Jillian 30 day shred a protože už mají dny jakýsi řád, začala jsem i konečně uspořádaně jíst.


Kromě 30 day shred zkouším i nějaké jiné cvičení, hlavně ty, zaměřené a břicho. Vyzkoušela jsem např. Denise Austin a byla jsem nadšená. Později mám v plánu napsat  článek o mých oblíbených cvičeních a taky napíšu recenzi na 30 day shred. Samozřejmě nezapomínám ani na orbitrek :)Co se týče jídla, rozdělila jsem si den na hodiny a snažím se jíst každý den ve stejný čas.
Počínaje snídaní kolem 7/müsli, ovesné vločky, jogurty.../
svačinou ve škole kolem 10 /většinou je to celozrnné pečivo se zeleninou a později mezi 11-12 nějaké ovoce/
následuje oběd, jehož hodinu bohužel neovlivním kvůli rozpisům ve školní jídelně /na naši školní jídelnu si ale jinak nemůžu stěžovat, ke každému jídlu je zeleninová obloha a můžeme si vybírat mezi dvěma jídly :) např. před týdnem jsme měli zeleninový salát s tuňákem, mňam/
Svačina závisí na tom, v kolik dojdu domů /svačina každý den jiná :D/
No a večeře, kterou se snažím stihnout před 6. hodinou
A samozřejmě omezovat sladké :DZdroj neuvádím, protože mám fotky už dlouho uložené v počítači a jsou stažené z různých serverů

Snad se vám článek líbil :)

3 komentáře:

 1. Jillian je super...:)


  skvelý článok

  pozývam ťa na giveaway

  http://littlecurlykate.blogspot.sk/2012/09/giveaway-number-2.html

  OdpovědětVymazat
 2. pěkný článek, nike je skvělá značka)

  http://dreamaboutflowers.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat